Pazar, Ekim 20, 2019
   
YAZI BOYUTU
  • ataturk
  • anitkabir
  • turkey

mülkiyeti Belediyemize ait olan lojmanların altı fırın açılması için kiraya verildi.işyeri açma ruhsatı vereceğiz.Fakat yapı1974 lü yıllarda yapıldığı için izkan ruhsatı bulunmamıştır veya yoktur.İskan ruhsatı olmadığı için ,resmi kuruma ait yapı olduğu için işyeri açma ruhsatı verilebilirmi. saygılarımla

...


Sayın Hocam; belediye faaliyetlerinin halka duyurulması amacıyla tanıtım kitabı bastırılarak bütçeden ödeme yapılabilir mi? Böyle birşey mümkün ise yasal dayanğı nedir? Teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

...


AB tarafından finansman edilen projelerden birinde yarı zamanlı(% 50) olarak çalışan kamu personeli devletten maaşını alırken, AB projesinde gösterilmiş ve projede maaş alması kabul edilmiş olduğu için projede belirtilen kadarki maaşı alabilirmi?

...


merhabalar hocam lutfen bana yardımcı olun.ben 2002 yılında beledıyede gecıcı ıscı olarak calısmaya basladım 2005 yılında 120 gun calısarak 2005 yılının kasım ayında askere gıttım 2007 yılının subat ayında gorevımı tamamladım. 2007 yılında cıkan gecıcı ıscılere kadro kanunundan yararlanmam mumkunmu acaba cunku o kanunda 2005 ve 2006 yılında askerlık dogum ve hastalık ıbaresı yer alıyor.bu konuda kımse kesın bısey soylemedı ınsallah sız bana yardımcı olursunuz sımdıden teskkurler.

...


saygıderger hocam bizim ilçemizin belediyesinde belediye zabıta personelini özel temizlik firmasına aldırarak zabıta hizmetlerinde gerevlendiriyor bu şekilde zabıta hizmetleri dışarıdan hizmet alımıyla gördürülebilirmi? ve görevlendirmenin durdurulması için hangi yollara başvurmalıyız? saygılar

...


Süleyman bey ben meclis üyesiyim.gemerek/sivas.Belediyemizde 2encümen var.bbp-4 akp-3 chp-2 mhp-1 seçim nasıl yapılır.

...


Altı yıldır orduevinde çalışıyorum ve hiç ilave tediye ödemesi almadık. Böyle bir ödemenin yapıldığını haberini aldım ve hakkımızı istedik. Ancak böyle bir ödeme yapamayız dendi. İş Kanununa göre alındığını zannediyorum. İlave tediye alamayınca Mahkemeye dava açtım. Acaba sözleşmeli işçi (4/B veya 4/C li değilim) olarak orduevinde çalışan personel bu ilave tediye ödemesini alabilir mi? Sendikalı değilim.

Sibel Ünsal


Sayın Hocam çalışmalarınızda başarılar diler, yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.okul dönemi boyunca öğrenci servisi için belediye otobüsümüz çanakkaleye sabah akşam gidip geliyor.Otobüs şoförümüz işçidir.Bu işçimize günlük yemek ücreti için herhangibir ödeme yapabilirmiyiz?Harcırah veya yardım olarak bir şey yapılabilirmi?ne şekilde hareket etmemiz gerekir acilen cevabınızı bekler, teşekkür ederim.Saygılarımla

...


ilçemizde serbest veteriner hekim bulunmamakta. Ayrıca belediyemizdede veteriner hekim omadığı için mezabahamız kapalıdır. İlçe tarımda görevli veteriner hekimi 2. görev olarak kesimleri denetlemek üzere görevlendirmek istiyoruz. Bu arada meclisde alınan kadroda veteriner hekim kadrosu ihdas edilmedi. Fakat norm kadromuza göre alma şansımız var. Bunlar ışığında Veteriner hekime 2. görev verebilirmiyiz ve verebilirsek ödemeleri nasıl yapılacak ödemelerde emekli keseneği göz önüne alınacakmı.saygılarımla teşekkür ederim.

...


Sayın Hocam sitenizi ilgiyle takip ediyoruz ve çok faydalanıyoruz. Öncelikle teşekkür ederiz. Bizim sorumuz su afları ile ilgili.Belediyemizin belli bir miktarda tahsilatta zorlandığı alacakları bulunmaktadır. Aboneler tarafından ana su paralarının peşin olarak ödenmesi durumunda gecikme zamlarının affedilip affedilemeyeceği veya ana paraların ödenmesi durumunda örnek: %50 su borcu toplamına indirim uygulanıp uygulanamayacağı hakkında Belediye Meclisinin bu şekilde bir karar alıp alamayacağı hakkında bilgi verirseniz seviniriz.

Ender DOĞRU - Su İşleri


Sayfa 1 / 3

Giris

Son Mesajlar

ugur
Merhaba Süleyman Özgür Alan Benim İle İletişime Ge...
arif tezcan
sayın hocam:
1-yeni kurulan ilçeler nikah memurlu...
yavuz
Sayın Hocam,Belediye Başkanları kent konseylerine ...
altın fiyatları
446860
BugünBugün135
DünDün229
Ziyaretci: 2